28 listopada 2012

ametyst na blękitnej chmurce

Stało się, dopadło mnie choróbsko jakieś okropne - kilka dni wylegiwania pod kocem, a i tak nie przechodzi. Zaniemówiłam kompletnie !!!! Najgorsza rzecz jaka mogła mi się przydarzyć !!! Tragedia straszliwa !!!!
Czy ktoś może coś poradzić ??? przecież nie można tak funkcjonować !!!
Wszystko to przez tą pogodę - kto to widział żeby w listopadzie było tak ciepło, ale jeszcze tydzień i ma chwycić mój kochany mrozek - wszystkie choróbska wymrozi i pójdą sobie precz. Spadnie śnieg, będzie pięknie biało i świątecznie :)

Pomarudziłam trochę i czas do pracy - to że nie mogę mówić nie zwalnia mnie z obowiązku szycia i pisania. Uszyłam zatem kolczyki z ametystem, który to czekał na inspirację już dość długo,ale się doczekał :)


 Materiały jakich użyłam do stworzenia kolczyków to: ametyst, kryształy,
koraliki szklane i sznurek sutasz w kolorze błękitnym i fioletowym.
Długość kolczyków to ok. 6cm, szerokość to ok. 3,5cm.
Bigle są srebrne.
 Metoda produkcji: sutasz / soutache.
Kolczyki wykończone są filcem i zaimpregnowane.

2 komentarze:

  1. Trzeba ugotować prawdziwego rosołku, wygrzewać się i od środka i od zewnątrz. Na mnie osobiście działa ją mikstury na przeziębienie w formie gorących napojów (nie chcę reklamować konkretnych). Życzę szybkiego powrotu do formy :):) A kolczyki przecudne!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. rosołek to nawet z imbirem robię, rozgrzewa cudnie !!! ale nie mam czasu poleżeć pod kołderką i leniuchować, więc chyba trzeba będzie rozchodzić to choróbsko :) dzięki serdeczne

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...